asiafans
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

asiafans

........Asya Fan.........

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Kim Joon Fan Club / Kim Joon Sevenler Kulübü

2 posters
YazarMesaj
--siwonly--
Admin
Admin
--siwonly--

Kadın Koç Mesaj Sayısı : 161
İş/Hobiler : şarkı dinlemek , dans etmek , şarkı söylemek ,yüzmek , voleybol oynamak

Kim Joon Fan Club / Kim Joon Sevenler Kulübü Empty
MesajKonu: Kim Joon Fan Club / Kim Joon Sevenler Kulübü   Kim Joon Fan Club / Kim Joon Sevenler Kulübü Icon_minitimePaz Kas. 21, 2010 4:19 pm

Kim Joon Fan Club / Kim Joon Sevenler Kulübü Bsakimjoon2me9

Kim Joon(T.max) Web Sitesi; http://www.t-max-glory.jp/
Kim Joon Fan Club / Kim Joon Sevenler Kulübü 8547u

[b]Adı:
김준 / Kim Joon (Kim Jun)
Gerçek adı: 김형준 / Kim Hyung Joon (Kim Hyeong Jun)
Mesleği: şarkıcı ve oyuncu
Doğum tarihi: 1985-Şubat-03
Boyu: 183cm
Kilosu: 64kg
Burcu: Kova
Kan grubu: O
Okulu:Hangook University

Rol aldığı diziler: Boys over flowers

Kim Joon Fan Club / Kim Joon Sevenler Kulübü 2004672785179562682rszp3
Üyesi olduğu müzik grubu : T-max

Kim Joon

Kim Joon Boys Over Flowers tanıtımı

Kim Joon Boys Over Flowers tanıtımı 2

Mutlaka Dinleyin sesi çok güzel..

T-max

T-max 2

[size=large]KIM JOON RÖPORTAJI[/size]
Kim Joon Fan Club / Kim Joon Sevenler Kulübü Kimp

Lee Min Ho(Goo Jun Pyo) deneyimsiz bir aktörken benimsendi ve çok beğeni kazandı.Kim Hyun Joong,zaten SS501'le bir stardı ve Kim Bum ''East of Eden'' gibi dramalardaki rolleriyle izleyicilerin kalplerini çalmıştı.Kim Joon yeni bir idol grubu olan TMAX'in rapçisi...KBS'nin hit draması Boys Before Flowers'taki F4 üyesi olarak ün kazansa bile o tabi ki tecrübeli biri.Kim Joon,eşsiz popüleritesini ve hayranları ile izleyicilerden aldığı desteği anlatıyor.

“Kadroda olmamın nedeni mi?ben de merak ediyorum.
muhabir:insanlar Jang Dong gun'a olan benzerliğinin kadroda olmanın nedeni olarak nitelendiriyor.sadece,çaylak bir aktör değilsin.bundan başka yeni bir idol grubunun bir üyesisin.neden kadroda olduğunu düşünüyorsun?

KJ:ben bile bilmiyorum.bu yapımcıların bir sınavdan sonra karar verdikleri birşey değildi.tersine,onlar bana defalarca geri dönüş yaptılar.bu bazen bir parti içindi,bazense sohbet için.yapımcılarla görüşmeye hep devam ettim.hala yapımcıların son kararlarında neyin etkili olduğunu merak ediyorum.sanırım yeni yüzler arıyorlardı ve benim gibi gerçekçi(pratik) tipler aramaya başladılar.

muhabir:sohbet konusunda Jang Dong Gun'a benziyor gibi görünüyorsun.kişisel olarak kendini iyi görünümlü ya da yakışıklı olarak kabul ediyor musun?bundan başka,hiç estetik ameliyatı oldun mu? gözlerinin çok büyük ve burnunun çok batıya ait gibi olduğunu düşünmüyor musun?

KJ:bana kalırsa,garip göründüğümü düşünüyorum.sanırım insanların gözlerine ilk olarak eksiklikleri ilişir. diğer insanları bilmem ama,aynaya baktığım zaman ne kaadr mükemmelim diyemem.hiç estetik ameliyatı olmadım.annem ve babamın ikisinin de büyük gözleri var.insanları güzel ya da çirkin olarak değerlendirmek çok basit.bence önemli olan doğal güzelliktir.

Kim Joon Fan Club / Kim Joon Sevenler Kulübü Kimjoon

“Boys Before Flowers orijinal mangası-evet okudum,içeriğindeki eksiklikleri görünce şok oldum”
muhabir: “Boys Before Flowers” aslında bir Japon mangası.(hana yori dango)Japon drama versiyonunu gördün mü?

KJ:genellikle shojo mangaları okumam.ama kız kardeşimin kuşağında gerçekten çok popülerdi ve eve getirdiği zaman okuduğumu hatırlıyorum.sanırım içeriğinde eksiklikler vardı ve terimleri abartılı görünüyordu.''bu nedir''diye düşündüğümü hatırlıyorum.ama merakımdan sonuna kadar okudum.çok sıradışıydı.TMAX'in prodüksiyon şirketinde çalışan birçok insan Japon müzik ve kültürüne gerçekten ilgi duyuyordu ve bu yüzden onlarla Japon drama serileri izledim.sanırım bu iyi de oldu.

muhabir
:senin hakkında çevrede dolaşan bir şaka var. -bu Kim Joon TMAX'in değil de F4 ün bir parçası diye

KJ: (güler) .show'un yapımcıları bile birbirimizle doğal ve rahat olmamızın F4 üyeleri için ne kadar önemli olduğunu vurguluyor.biz kesinlikle birbirimizle çok yakın ve rahat olduk.yaşı en büyük olan ben olduğum için,diğer genç üyelere özen göstermek istiyorum.ama diğerleri çok rekabetçi ve onlardan daha çok şey öğreniyorum

muhabir:çekimlerde en çok ne zaman zorlandın?

KJ: Yeni Kaledonya'da yaptığımız çekimler en zoruydu.bölüm yayınlanana kadar ne kadar güzel bir yer olduğunu fark etmedim.orda olduğumuz zaman gece boyunca çekimlerde olduğumuz için uyuma şansımız yoktu.yıkanmak için günbatımında geri dönebiliyorduk.Yeni Kaledonya'nın güzelliğinde eğlenme fırsatımız gerçekten yoktu.

muhabir:senin karakterinin hayatında aşk olmadığı için üzgün hissetmiyor musun?

KJ:bunu çok istedim,ama gerçekten asla bunun hakkında düşünmedim.Song Woo Bin'in tarzı,bir arabulucu olarak,diğerleriyle ilgilenmek.o aşktan öte arkadaşlığı ve dostluğu seçtiği için,dramada onun karakteri için aşka gerek yok.

Kim Joon Fan Club / Kim Joon Sevenler Kulübü Kim2y

“TMAX'in ilk resmi albümünün hazırlıklarının ortasında dizi kadrosunda-diğer üyelerden özür diliyor”

muhabir:TMax Müzik kariyerine başladı.ama onlar gerçekten çok fazla ilgi görmedi.senin popüleriten altında biraz geri planda kalmadılar mı?

KJ: TMAX'in müzik endüstrisinde kendi yerlerini bulduktan sonra oyunculuğa başlamayı istedim.çekimlerin bu kadar yakın zamanda başlayacağını gerçekten bilmiyordum.dramada oynadıktan sonra,ilgilerin üzerimde toplandığını görünce çok şaşırdım.bir müzisyen ve bir aktörün çalışma çevresi tamamen farklı.kamera karşısında durmanın ikisi içinde benzer olduğunu düşünüyorum,ama izleyicilerin,hayranların ve internet kullanıcılarının tepkileri eşsiz görünüyor.bir müzisyen olduğum günlerden farkını anlayabiliyorum.bir müzisyen olarak kamera karşısında bilinçli olmaslısın,ama dramadaysan,sanki kamera orda değilmiş gibi oynamalısın.

muhabir:oyunculuğa başlayacağını onlara söylediğinde TMAX'in diğer üyelerinin tepkisi nasıl oldu?

KJ:.kadroda olduğumun doğrulandığı sırada TMAX'in ilk albümünün hazırlıkları için çok sıkı bir çalışmanın ortasındaydık.üye arkadaşlarım seçmeleri biliyorlardı ama resmen bir makaleden kadroda olduğumu öğrendiler.uğraşımda bana destek oluyorlar.

muhabir:2009 planların?

KJ: drama biter bitmez,ilk albümümüz çıkıcak bu yüzden kesinlikle onunla meşgul olucam.müzik ve oyunculuğu bir arada sürdürmek istiyorum.bunun zor olacağını biliyorum,ama doyumsuz bir kişiliğim var ve bir kere başladığım birşeyin gitmesine izin veremem.ilk olarak Boys Before Flowers için en iyisini yapmak istiyorum.TMAX'le çok başarılı olmak istiyorum.2009'da çok üretken olacağım.

Üyeler:
CrAzY_E.L.F.S_Vip
ßlaCk aNqeL

En son CrAzY_E.L.F.S_Vip tarafından Cuma Ara. 10, 2010 3:08 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
https://asiafans.forumdizini.com/memberlist.forum
--siwonly--
Admin
Admin
--siwonly--

İş/Hobiler : şarkı dinlemek , dans etmek , şarkı söylemek ,yüzmek , voleybol oynamak

MesajKonu: Geri: Kim Joon Fan Club / Kim Joon Sevenler Kulübü   Kim Joon Fan Club / Kim Joon Sevenler Kulübü Icon_minitimePaz Kas. 21, 2010 4:21 pm

Kim Joon Fan Club / Kim Joon Sevenler Kulübü Kimjoon26qm7

Kim Joon Fan Club / Kim Joon Sevenler Kulübü 20090220kimjoon605ue4

Kim Joon Fan Club / Kim Joon Sevenler Kulübü 20090217bof605sp6

Kim Joon Fan Club / Kim Joon Sevenler Kulübü Hj2cw9

Kim Joon Fan Club / Kim Joon Sevenler Kulübü Hj4or4

Kim Joon Fan Club / Kim Joon Sevenler Kulübü 24257899dm9

Kim Joon Fan Club / Kim Joon Sevenler Kulübü Tmax20090211seoulbeatshm1

Kim Joon Fan Club / Kim Joon Sevenler Kulübü Untitledfx4

Kim Joon Fan Club / Kim Joon Sevenler Kulübü 2007081310265410011mm1
Kim Joon Fan Club / Kim Joon Sevenler Kulübü 2003746443035340117fsdm1

Kim Joon Fan Club / Kim Joon Sevenler Kulübü 2003761072973287758fshh1

Kim Joon Fan Club / Kim Joon Sevenler Kulübü 2009013110285610011kv6af5

Kim Joon Fan Club / Kim Joon Sevenler Kulübü 2009013110285610012jl0fo8
Kim Joon Fan Club / Kim Joon Sevenler Kulübü 20090203kimjoonboftc7

Kim Joon Fan Club / Kim Joon Sevenler Kulübü 49496069an3

Kim Joon Fan Club / Kim Joon Sevenler Kulübü Kimhyunjun1yd8
Kim Joon Fan Club / Kim Joon Sevenler Kulübü 2009012809050210012wk3lf9

Kim Joon Fan Club / Kim Joon Sevenler Kulübü 2q8a847

Kim Joon Fan Club / Kim Joon Sevenler Kulübü 25tkttx

Kim Joon Fan Club / Kim Joon Sevenler Kulübü T0lvro

Kim Joon Fan Club / Kim Joon Sevenler Kulübü Bsakimjoon4fc3

Kim Joon Fan Club / Kim Joon Sevenler Kulübü Bsakimjoon1kz5

Kim Joon Fan Club / Kim Joon Sevenler Kulübü Bsakimjoon3bz8

Kim Joon Fan Club / Kim Joon Sevenler Kulübü Untitledao9

Kim Joon Fan Club / Kim Joon Sevenler Kulübü Lijau1
ßlaCk aNqeL
Co-Admin
Co-Admin
ßlaCk aNqeL

Kadın Kova Mesaj Sayısı : 54

MesajKonu: Geri: Kim Joon Fan Club / Kim Joon Sevenler Kulübü   Kim Joon Fan Club / Kim Joon Sevenler Kulübü Icon_minitimePaz Kas. 21, 2010 4:46 pm

Benide ekler misiniz?..
https://asiafans.forumdizini.com/
--siwonly--
Admin
Admin
--siwonly--

MesajKonu: Geri: Kim Joon Fan Club / Kim Joon Sevenler Kulübü   Kim Joon Fan Club / Kim Joon Sevenler Kulübü Icon_minitimeCuma Ara. 10, 2010 3:09 pm

ekledim canım Smile
ßlaCk aNqeL
Co-Admin
Co-Admin
ßlaCk aNqeL

Kadın Kova Mesaj Sayısı : 54

MesajKonu: Geri: Kim Joon Fan Club / Kim Joon Sevenler Kulübü   Kim Joon Fan Club / Kim Joon Sevenler Kulübü Icon_minitimeÇarş. Ara. 22, 2010 5:27 pm

Teşekkür ederim..
https://asiafans.forumdizini.com/
--siwonly--
Admin
Admin
--siwonly--

MesajKonu: Geri: Kim Joon Fan Club / Kim Joon Sevenler Kulübü   Kim Joon Fan Club / Kim Joon Sevenler Kulübü Icon_minitimePerş. Ara. 23, 2010 4:26 pm

Bişi deyil Smile

1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Kim So Eun Fan Club / Kim So Eun Sevenler Kulübü
» Lee Min Ho Fan Club / Lee Min Ho Sevenler Kulübü (( Minoz TR ))
» Kim Bum Fan Club | Kim Bum Sevenler Kulübü (( Bumilia ))
» ♪ C.N. Blue Fan Club - Turkish BOICE | C.N. Blue Sevenler Kulübü ♪
» º° - °º SHINee Fan Club / SHINee Sevenler Kulübü º° - °º (Turkish Shawols)